Amsterdam, first impressionI am not going to lie, I don't know Amsterdam at all but I can tell you where to buy an absolutely lovely flat white in a nice cafe just next to the canal, I can tell you that the city is to fall in love with from the first sight. Bikes are everywhere and I admire people riding on them so fast and with such a grace that you can just seat and watch. Cafes and restaurants are so vibrant and full of people and such a positive energy. It's so green everywhere, the canals and beautiful architecture ♡ all of this makes us want to go back to this beautiful place as soon as possible, best in autumn to see Amsterdam with the colorfull trees ;)
Everything what I just said is only my first impression because we visited Amsterdam on our way back home from the holidays and we spent only three hours there.
Amsterdam is so beautiful that you can literally take a picture every step you take :)
Anyway, let the photos talk.


Nie będę udawać, że znam Amsterdam, ale mogę wam powiedzieć gdzie znaleźć świetną kawiarnię z pyszną kawą zaraz przy kanale i mogę też powiedzieć, że miasto jest do zakochania od pierwszego spojrzenia. Rowery są absolutnie wszędzie, a ludzie poruszają się na nich tak szybko, sprawnie i z gracją, że można po prostu usiąść i obserwować ich z podziwem. Kawiarnie i restauracje są pełne ludzi, a pozytywna energia wychodzi z nich aż na ulicę. Byliśmy w Amsterdamie w sierpniu i zieleń w mieście po prostu nas zachwyciła, do tego piękna architektura ♡ Wszystko to sprawiło, że chcielibyśmy jak najszybciej wrócić do tego miasta na odrobinę dłużej, najlepiej jesienią kiedy miasto będzie zatopione w kolorowych drzewach ;)
Wszystko to co napisałam to pierwsze wrażenie ponieważ odwiedziliśmy Amsterdam po drodze z wakacji i spędziliśmy tam tylko trzy godziny.
Zobaczcie sami :)See you again Amsterdam :)

Comments

 1. Całkowicie zauroczyłaś mnie swoimi zdjęciami! Amsterdam nigdy nie przyciągał mojej szczególnej uwagi, ale po Twojej relacji dopisuję go do swojej listy must-see ! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nawet nie wiesz jak mi miło ♡ My przepadliśmy i bardzo chcemy wrócić chociażby na pyszną kawę :) Jesień byłaby idealna!

   Delete
 2. Gosia ! Wierzyć mi się nie chce, że "materiał" ;) to efekt trzygodzinnego spaceru :), oj jak mi się marzy Amsterdam, przepadłabym na sto procent :). Zdjęcia mega zachęcające ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję ♡ Naprawdę tylko 3 godzinki :) Spieszyliśmy się troszkę, bo na konkretną godzinę mieliśmy wykupiony prom... Przepadłabyś na 100% :))) Bardzo marzy nam się wrócić na dłużej, chociaż na weekend. Jesienią musi być pięknie, bo drzew jest bardzo dużo na każdym kroku. Przeglądałam oferty airbnb - apartamenty/pokoje są przepiękne. Szczególnie podobała mi sie łódź - cudny pokój z aneksem kuchennym i łazienką w bielach i drewnie i to w samym centrum! Coś pięknego :)

   Delete
 3. A ja myślałam, że właśnie teraz jesteście :) I na całe tygodnie :), życzę tej jesiennej przygody, najlepiej wynajęcia barki i przepłynięcia kanałami, dla innej perspektywy ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękujemy :))) Niestety nie :) Ostatnio ciągle publikuje zdjęcia z poślizgiem ;) A wiesz, że właśnie łódź braliśmy pod uwagę żeby zostać tam na weekend? Niestety nie udało się na dłużej, bo trudno było nam coś znaleźć w rozsądnej cenie żeby nasz psiak mógł z nami zostać :(

   Delete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)