Margam Country ParkA short walk in the forest. Away from the city, hearing only the sounds of nature, the sound of water and inhaling the scent of the forest fully filled us with a good energy :)

Krótki spacer po lesie. Z dala od miasta, słysząc jedynie dźwięki natury, szum wody i wdychając zapach lasu w pełni naładowaliśmy nasze wewnętrzne baterie :)

:)

Comments

 1. Pięknie,lubię takie ruiny
  Zdjęcie nr 1 naj naj:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zamek nadal działa i jest remontowany po pożarze w latach, bodajże, siedemdziesiątych. Na szczęście nie jest w ruinie. Jest piękny, zarówno on sam jak i cały ogromny park wokół. Anthony Hopkins pochodzi z tej miejscowości i w tym zamku miał swoje 80-te urodziny :)
   Wstęp do niego jest wolny (pod warunkiem, że nie odbywają się jakieś imprezy okolicznościowe), a jedyny koszt to parking około Ł5 :)
   Ruiny na czwartym zdjęciu są po opactwie, które znajduje się na wzgórzu z którego rozlega się widok na całą dolinę wraz z zamkiem :) Co ciekawe od czasu do czasu (chyba raz do roku) odbywa się tam msza.

   Delete
  2. Jednym słowem bajecznie:)

   Delete
  3. Bajkowo! Tylko słonca ciągle za mało ;)
   W takim miejscu to można aparat wykonczyć od pstrykania.

   Delete
  4. Oj można, staram się ograniczać jak mogę ;)
   Ps. Na szczęście słońca mamy d tamtej pory dużo więcej :)

   Delete
 2. Tak mało trzeba, aby było pięknie!
  Serdeczności
  Judyta

  ReplyDelete
 3. Zieloność i bujność, i pewnie wspaniałe czyste powietrze do powdychania...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Byłoby idealnie gdyby nie znajdująca się po prawej stronie, tuż nad samym morzem, jedna z największych na świecie hut stali. My staramy się patrzeć jednak w lewo i jest pięknie :)

   Delete
 4. nawet u schyłku ;) lata zieleń u Was soooczysta ;)

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)