By The Sea

It was one of those days when you are thinking while looking through the window "I can't stay at home when it's such a beautiful, sunny day", especially when it's not many of them during the winter in UK. Usually days are miserable, cloudy and wet so we have to catch every opportunity for a long walk and doesn't matter if it's cold or warm. The most important is that it's dry ;) So, who is going for a walk with us?

To był jeden z tych dni, kiedy patrząc przez okno myślisz 'nie mogę zostać dzisiaj w domu, kiedy jest taki piękny, słoneczny dzień', zwłaszcza, że w Wielkiej Brytanii nie jest ich wiele w ciągu zimy. Zazwyczaj dni są mokre, pochmurne i szare, więc musimy łapać każdą okazję na długi spacer i nie ma znaczenia, czy jest zimno czy ciepło. Najważniejsze jest to, że jest sucho ;) Kto idzie z nami na spacer?


When we got home, we made something sweet to warm up our frozen hands ;)
Hmm, they weren't frozen, but every reason is good to eat a chocolate soufflé with melted chocolate inside ;) You agree with me, I guess :)


Po powrocie do domu zrobiliśmy sobie małe co nieco na rozgrzanie zmarzniętych dłoni ;)
Hmmm, nie były zmarznięte, ale każdy powód jest dobry żeby zjeść suflet czekoladowy z płynnym środkiem ;) CHyba się ze mną zgodzicie?

Comments

 1. Natura i architektura u Was mnie wciąż zachwyca,wierzyć się niechce,że taka pogoda jest rzadkością

  ReplyDelete
  Replies
  1. Urok brytyjskiej zimy, lubi być pochmurna i deszczowa ;)

   Delete
 2. Uwielbiam spacery, łapać energię od słońca. W Norwegii podobno nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór. Biegają w deszczu, wichurę, zamiecie, może kiedyś dojdę do takiej reformy bez słońca,

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda niezależnie od miejsca na ziemi :) Chociaż patrząc na Brytyjczyków, którzy biegają w spodenkach i T-shirtach nawet zimą jeśli tylko pojawi się słońce, miewam wątpliwości ;)))

   Delete
 3. Wszystkie zdjęcia piękne, ale siódemka urzekająca:-) Pozdrawiamy (też wiosennie)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję pięknie :) To miejsce łatwo spotkać takie 'bezludne', większość spacerowiczów kieruje się w drugą stronę, gdzie można wejść na coś do zjedzenia przy okazji spaceru :)
   Również pozdrawiamy :)

   Delete
 4. Przyłączam się do spaceru :)
  Ależ tam u Was muszle! Widać, że wszyscy spacerowicze ruszyli w drugą stronę, jak takie skarby na piasku leżą :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo mi miło :)))
   Tędy spacerowicze w ogóle nie chodzą i muszę przyznać, że sama nie miałam pojęcia o tej kopalni skarbów. Zeszłam tam, żeby zrobić kilka zdjęć. Kiedy przypominam sobie ile razy próbowaliśmy znaleźć takie muszle ze skutkiem praktycznie zerowym chce mi się śmiać jeśli pomyślę o tym miejscu :D

   Delete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)