Wet day in Cardiff

Photos taken with my phone appeared here for the very first time. I wanted to show you a bit more of Cardiff, and that day I didn't take my camera with me. Can I take you for a short walk? :)

Pierwszy taki post na moim blogu. Nigdy wcześniej nie pojawiły się tutaj zdjęcia zrobione telefonem, ale chciałam pokazać Wam odrobinę więcej Cardiif, a tego dnia nie spakowałam aparatu do torebki ;) Zapraszam na krótki spacer :)
With my brother :)I like the photo of me and my husband below :) It looks like we were offended but everything was ok :D Our faces says 'we're not the best models' :D

Lubię zdjęcie poniżej :) Wyglądamy z mężem jak byśmy byli na siebie obrażeni, ale zapewniam, że wszytko było ok :D Nasze twarze mówią raczej 'nie jesteśmy najlepszymi modelami' :D

Comments

 1. i zdarzyło mi się zapomnieć aparatu, i skończyć kliszę w najmniej odpowiednim momencie, a komórka pod ręką ratuje w takich sytuacjach ;)
  miłe dla oka to Cardiff - piękne kamienice, podoba mi się Wasze "obrażone" zdjęcie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Masz rację, ratuje i to nie raz :)
   Jestem zaskoczona jakością tych zdjęć na wydruku - drukowałam jedno z nich w b&w (format 30x40cm) i jest ostre jak żyletka. Naprawdę jestem pod wrażeniem :)
   Ps. Dziękujemy :)

   Delete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)