Cardiff, back to September

Lovely, sunny and warm day out. I really like this city! I like its architecture and climate.
I love watching people, and Cardiff gives me great opportunities as it's culturally diverse, that walking on its streets is a pleasure :) I'm taking many photos not only with my camera but in my mind too as I'm not so brave to ask people to take photos of them ;)
Our son came back with a new book as always, and as you'll see on the photos, he couldn't resist and to read it on every stop ;)
I'm so happy that we were able to instill the love for books in our children. Can you imagine a child when asked if he/she would like to have a kindle saing 'No, I like to smell the book while reading'? I didn't expect such an answer but I can understand that perfectly as I feel the same way ;)
Are you ready to go for a short walk with me?

Piękny, słoneczny i ciepły wrześniowy dzień. Naprawdę lubię to miasto! Jego architekturę i klimat.
Uwielbiam obserwować ludzi, a Cardiff i jego mieszanka kulturowa daje mi mnóstwo możliwości dzięki czemu spacerowanie jego ulicami to sama przyjemność :) Robię mnóstwo zdjęć nie tylko aparatem, ale też w myślach ponieważ nie jestem na tyle odważna aby pytać ludzi o pozwolenie zrobienia im zdjęcia. Pewnie warto byłoby się przełamać. Popracuję nad tym ;)
Nasz syn wrócił z wyjazdu, jak zawsze, z nową książką i czytał ją przy każdej możliwości, jak z resztą zobaczycie na zdjęciach poniżej ;)
Bardzo się cieszę, że udało nam się zaszczepić w dzieciach miłość do książek. Wyobrażacie sobie dziecko zapytane czy chciałoby mieć kindla, które odpowiada 'Nie, wolę czuć zapach książki w trakcie czytania'. Pomysł na prezent legł w gruzach, ale rozumiem to doskonale, bo myślę dokładnie w ten sam sposób ;)
Macie chwilkę na krótki spacer ulicami Cardiff?Comments

 1. szczęśliwie moje też są książkowe mole ;)
  co do braku fotograficznej śmiałości, rozumiem, sama się wiele razy łapie na "nieśmiałości", a potem żałuje ;)
  bardzo przyjemne miejsce w pięknej pogodowej oprawie !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja też żałuję wiele razy, a najgorsze jest to, że zdjęcie, którego nie zrobiłam dłuuuugo tkwi mi w myślach, ech
   Cardiff to stolica Walii, naprawdę ładne miasto i wielkie, tutaj jest zaledwie maleńki kawałeczek :)

   Delete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)