Renifery już są :) /Reindeers already came :)

Image Hosted by ImageShack.us

Kolejny zapracowany weekend. Pomyśleć, że sama to sobie 'zafundowałam' robiąc Kalendarz Adwentowy ;) Nie narzekam. Dzieci jeszcze ani razu nie powiedziały: 'nudzę się'. Myślę, że to sukces ;)
Grudzień mija mi nie wiem kiedy. Święta tuż tuż... Jeszcze kilka zadań i Boże Narodzenie. Będę mogła pogratulować sama sobie wytrwałości w wypełnianiu zadań, bo jak na razie nie odpuściliśmy żadnego.
Cieszę się bardzo :D

Another busy weekend.
I'm not complaining. Children didn't tell that are bored. I think it is a success;)
December passes I do not know when...
A few more tasks and Christmas. I can congratulate itself perseverance in carrying out the task, because so far do not go, really none.
I'm very glad :)

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Przepis na Renifey znalazlam tutaj. Polecam wszystkim tego bloga, ponieważ można znaleźć w nim całe mnóstwo niesamowitych przepisów cieszących zmysły :)

Recipe for Reindeer I found here. I recommend this blog, because you can find in it a lot incredible recipies that will please your senses :)

Comments

 1. Gośka, ta wstążka z pierwszego zdjęcia po prostu mi się MARZY :D nigdzie nie mogę dokładnie TAKIEJ dostać :P zamawiam metr przy najbliższej przesyłce! :P ;) a tak serio, wstążka piękna, a renifery genialne ;))) ciekawe, jak smakowały.... hm, hm ,hm... pewnie niedobre :P ;) i ten pomysł z preclami, świetne ;)

  wartościowo wypełniacie sobie czas :) a minki Młodych są tak skupione, że aż mam wrażenie, że cała czekolada zaraz roztopi się pod presją ;)

  buziaki słodziaki :) :* tak trzymać! :)

  ReplyDelete
 2. Kaffiarka - dziękuję bardzo :)

  Natalia - tych wstążek jest tu cała tęcza :) napisz jaki kolor by Ci się podobał to pomyślimy (czerwony, brązowy, niebieski, różowy, zielony, pomarańczowy, żółty...), są też różnych szerokości, od 0,5cm do 2cm mniej więcej :) te półcentymetrowe kupiłam do zawieszenia pierniczków na choince :)
  Koniecznie musisz się z nami wybrać do tego sklepu :D

  Ps. reniferki muszę Cię zmartwić - są pyszne :: ale co najważniejsze nie wymagają dużo pracy - polecam :)
  Pozdrowienia dla Was :)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam bloga Doroty. Przekonałam się jak pierwszy raz wyszedł mi nieopadający biszkopt ( którym trzeba było rzucić o podłogę by nie opadł!) :-)

  ReplyDelete
 4. Takich reniferów nie powstydził by się żaden św. Mikołaj w swoim zaprzęgu :D

  ReplyDelete
 5. Jagoda - rzucić o podłogę by nie opadł? o takich czarach jeszcze nie słyszałam :D wiedziałam zawsze, że z ciastem trzeba delikatnie, a tu proszę ;)

  Aurora - dziękuję :D

  ReplyDelete
 6. ale fajne i wesołe :-)))
  i pysznie wyglądają.

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every word you leave :) I really appreciate it :)